JAKA KIŠA ODGODILA DRAMATIČNU ZAVRŠNICU: / Borna Ćorić na mali korak do finala

15.6.2019.
20:22
Profimedia, TEMP Rex Features
VOYO logo

Pravu dramu priredili su svim gledateljima najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić i njegov protivnik Adrian Mannarino u polufinalu ATP turnira u Hertogenboschu.

Image
VELIKA POBJEDA DONNE VEKIĆ: /

Hrvatska tenisačica izbacila Nijemicu za finale u Engleskoj

Image

Nakon 1-1 u setovima krenuli su tenisači u treći, odlučujući set u kojem su "dogurali" do 6-6. baš kad se trebalo prelomiti pitanje pobjednika, jaka kiša spriječila je odigravanje meča do kraja. Sudac ih je morao prekinuti, a najvjerojatnije će se nastaviti sutra.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ćorić je dobio prvi set sa 6-4, a Mannarino mu je uzvratio sa 6-3. U odlučujućem setu Mannarino je prvi došao do breaka i vodstva 5-3, te je na Ćorićev servis imao dvije meč-lopte. No, hrvatski tenisač se uspio izvući i odvesti treći set u tie-break u kojem Mannarino vodi sa 3-2.

Inače, Ćorić u dva susreta u karijeri nikad nije pobijedio Francuza. Pobjednik iz njihovog meča plasirat će se u finale, a igrat će s pobjednikom susreta Gasqueta i Thompsona čiji je meč također prekinut zbog kiše.