POLUFINALA EUROPSKE LIGE / Stanišić asistirao za nastavak čudesnog niza Bayera, Pašalićevoj Atalanti remi kod Marseillea

Image

Sjajna ekipa iz Leverkusena nastavila je svoj fenomenalan niz nepobjedivosti i napravila veliki korak prema finalu

2.5.2024.
23:00
Profimedia
VOYO logo

Nakon polufinalnih okršaja u Ligi prvaka, na red su došle i najbolje četiri momčadi Europske lige. Bayer je slavio na gostovanju kod Rome 2-0, a Atalanta je kod Marseillea odigrala 1-1.

Image
LONDONSKI DERBI /

Chelsea spašava sezonu: Pobjedom nad Tottenhamom stigao na korak do Europe

Image

Sjajna ekipa iz Leverkusena nastavila je svoj fenomenalan niz nepobjedivosti, a za 1-0 zabio je Wirtz u 28. minuti na dodavanje Grimalda koji je iskotistio jedno krivo dodavanje u obrani Rome. U 73. minuti sjajno je iz daljine zabio Andrich nakon što mu je loptu dao Josip Stanišić, koij je odigrao cijeli susret u momčadi Xabija Alonsa.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image

Atalanta je kod Marseillea povela već u 11. minuti kada je na dodavanje Koopmeinersa zabio Scamacca, ali za domaćine je izjednačio Mbemba u 20. minuti odličnim udarcem iz daljine. Mario Pašalić ušao je u igru u 16. minuti umjesto ozlijeđenog Kolašinca.