FINALNA SERIJA / Olmissum s visokih 6-0 svladao Futsal Dinamo i stigao nadomak titule

Image

Prošle sezone iste su momčadi igrale u finalu te je tada slavio sastav iz Zagreba

10.5.2024.
23:03
Ivana Ivanovic/PIXSELL
VOYO logo

Igrači omiškog Olmissuma poveli su u finalnoj seriji prvenstva Hrvatske u futsalu protiv aktualnog prvaka Futsal Dinama s 2-1, nakon što su na domaćem terenu slavili u trećem susretu 6-0.

Image
LUDNICA U 'DVOJCI' /

Futsal Dinamo slavio u prvoj utakmici finala nakon šokantne završnice i produžetaka

Image

Prvak će postati momčad koja prva ostvari tri pobjede, a momčad iz Omiša ima šansu u četvrtom, ponovno domaćem susretu koji se igra u ponedjeljak, doći do naslova prvaka. Prošle sezone iste su momčadi igrale u finalu te je tada slavio sastav iz Zagreba.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nakon prvog poluvremena Olmissum je vodio 2-0 golovima Josipa Kolobarića u petoj te Olavija Vinhe u 19. minuti. Novi korak prema slavlju domaćin je napravio u 35. minuti kada je Duje Kustura pogodio prazna vrata za 3-0, dok je samo minutu kasnije već bilo 4-0 nakon gola Jakova Hrstića.

Do kraja je još Josip Jurlina postigao dva gola za konačnu, vrlo visoku pobjedu Olmissuma od 6-0.