KATASTROFA LIVERPOOLA SE NASTAVLJA: / Ovo im se pod Kloppom nikada nije dogodilo, san o obrani naslova sve dalje

Image

Prvi put otkako je Nijemac sjeo na klupu izgubili su tri utakmice zaredom

13.2.2021.
15:31
Profimedia
VOYO logo

Nogometaši Leicestera preokretom su došli do pobjede 3-1 (0-0) nad Liverpoolom u prvoj utakmici 24. kola engleskog prvenstva odigranoj u subotu na stadionu King Power.

Image
DEJAN LOVREN NA ŽESTOKOM UDARU NAVIJAČA LIVERPOOLA: /

Javio se s dvije objave i zapalio internet; 'Začepi ta svoja j*bena usta'

Image

Preokret Leicestera

Liverpool je bio bolji u prvom poluvremenu, ali tu nadmoć nije uspio materijalizirati sve do 67. minute kad je MohamedSalah postigao pogodak nakon sjajnog dodavanja Roberta Firmina. Gosti su držali tri boda u rukama do 79. minute da bi se njihove nade o prekidu gubitničkog niza rasplinule u šest minuta u kojima je Kloppova momčad primila tri pogotka.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U 79. minuti je izjednačio Maddison, nakon što je pogodak prvo poništen pa ipak priznat nakon dodatne provjere VAR-a. Dvije minute poslije, na 20 metara od gola, sudarili su se Liverpoolov vratar Alisson Becker i novopridošli turski stoper Kabak u pokušaju da izbiju loptu koju je mirno pokupio Jamie Vardy i poslao u mrežu.

Pobjedu Leicestera zapečatio je Barnes koji je pobjegao Kabaku i s lijeve strane ušao u kazneni prostor te svladao nemoćnog Alissona.

Leicester je privremeno sa 46 bodova zasjeo na drugo mjesto, s jednim bodom više i utakmicom više od Manchester Uniteda. Na vrhu je Manchester City s 50 bodova, ali i dvije utakmice manje od Leicestera. Liverpool je doživio treći uzastopni poraz i ostao na četvrtoj poziciji s 40 bodova. Iza njega su sa po 39 bodova i utakmicom manje Chelsea i West Ham.