MILAN JE POBIJEDIO GOLOM IZ ZALEĐA: / Beusan potvrdio sumnje, Rijeka je teško oštećena na San Siru

Image

Gol koji su nogometaši Rijeke primili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade u porazu od Milana (2-3) u 2. kolu Europske lige postignut je iz zaleđa.

29.9.2017.
8:39
Screenshot
VOYO logo

Potvrdio je to sudački ekspert Mateo Beusan nakon utakmice na San Siru gdje su Riječani u završnici nadoknadili zaostatak 0-2 da bi na koncu ipak pali zahvaljujući pogotku 19-godišnjeg Patricka Cutronea. Milan je poveo u 14. minuti golom Andrea Silve, a prednost je povećao u 53. minuti preko Matea Musacchija. Rijeka se neočekivano vratila u igru u 84. minuti pogotkom Maxwella Acostyja, a izjednačenje joj je donio Josip Elez koji je bio precizan s bijele točke u 90. minuti. I kad se već činilo da će Kekove trupe uloviti ogroman bod, ukazao se Cutrone i matirao Simona Slugu.

Image
[VIDEO] RIJEKA PALA U 94. MINUTI: /

Čudesnim preokretom Bijeli s Rujevice došli na korak do senzacije, ali Milan je ipak uzeo bodove

Image

'Kontrolor neće zamjeriti sucu'

Nakon utakmice su riječki nogometaši postavili brojne upitnike iza posljednjeg pogotka, a njihove je sumnje potvrdio Beusan.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Ovdje su ne samo ruka, nego i dio tijela i glava naprijed. Ako gledamo pravno, to je zaleđe. Međutim, u ovakvim situacijama kontrolor neće sucu ništa zamjeriti jer se radilo o milimetrima", rekao je Beusan za HRT.

'Jedanaesterac je čist'

Kad je u pitanju jedanaesterac za Rijeku koji je izborio Matic Črnic nakon duela s Alessijem Romagnolijem, za Oko sokolovo nema dvojbe.

"Glavni sudac i peti iza su odlično surađivali u toj situaciji. Peti sudac odmah je javio glavnom da je to prekršaj. Jedanaesterac je čist", istaknuo je Beusan.